Skip to main content
Kocatepe Mahallesi Ofis Lamartine Lamartin Caddesi, 6 No:6 D:Kat 5, 34437 Beyoğlu, Turkey 2050€ - 2450€
headers/reviews-header2.jpg
Domovská Stránka / Recenze

Transplantace vlasů v Turecku: Recenze

Když přemýšlíte o transplantaci vlasů v Turecku, recenze jsou velmi důležité, abyste získal informace z první ruky o tom, jak celý proces probíhá a jaké výsledky můžete také očekávat. Vždy doporučujeme nejprve shromáždit všechny možné informace o tom, jak transplantace vlasů probíhá, její riziky, vedlejší účinky a výsledky... Abyste se mohl správně rozhodnout a vybrat tu nejlepší dostupnou variantu .

Proto je velmi důležité vědět, co si o ní myslí pacienti, kteří již touto zkušeností prošli, a o výsledcích, kterých dosáhli. V Clinicaně používáme nejnovější techniky v chirurgii transplantace vlasů, abychom vám poskytli nejlepší transplantaci vlasů v Turecku: proto se vždy rádi podělíme o názory našich pacientů, protože jejich posudky jsou nejlepším důkazem toho, proč jsme nejlepší profesionálové, když jde o transplantaci vlasů v Istanbulu.

CZ Patient opinions about the Clinic
ALEŠ KAFONEK, 48 Let Praha, Česká republika
The Patient Said

Špičkové služby a osobní přístup. Naprosto nelituji výběru této kliniky i s ohledem na skvělého prostředníka a překladatele Aliho který se mnou prošel celým procesem. Za to mu patří velký dík

CZ Patient opinions about the Clinic
ANTONIN KRÁSNY, 57 Let Praha, Česká republika
The Patient Said

Pres prvotní obavy a strach po příletu do Istanbulu ze mě část spadla,nebot letišti čekal delegát, který nás odvezl na clinicana, odběr krve,po té na hotel. Druhy den z hotelu na clinicana-transplantace,profesionálni pristup celého personálu, hlavne Ali obrovská podpora před při i po transplantaci se mnou strávil spousta času, vše mi vysvětlil,ale hlavně co bylo slíbeno před priletem na 100% splněno. Hotel též na úrovni. Velka spokojennost,všem doporučuji!!! Ještě musím dodat,že jsem čekal,kdy mi začne bolet hlava. 11 den po operaci a nic nebolí!

SK Patient opinions about the Clinic
MATĚJ BALUCH, 37 Let Levoča, Slovensko
The Patient Said

Ahoj......ak niekto videl alebo sa zaujímal trosku o transplantáciu vlasov tak ako ja a mal stále strach,tak môžte byť kľudný postarajú sa o Vás od A po Z veľká vďaka Alimu ktorý bol somnou keď ho bolo treba....Ďakujem

SK Patient opinions about the Clinic
ONDREJ SÚKENÍK, 28 Let Bratislava, Slovensko
The Patient Said

Kliniku vrelo odporúčam, servis a prístup personálu od príletu do Istanbulu až po odlet bol fantastický. Zabezpečené ubytovanie bolo taktiež perfektné a väčšina hostí boli v podstate zákazníci z celého sveta. Zákrok je plánovaný na celý deň, pred ním som absolvoval konzultáciu u hlavného doktora, ktorý vám nakreslí novú hairlinu atď. Jedinú bolesť ktorú ucítite je pri aplikovaní anestézie do temena hlavy (dárcovská zóna). Pán Ali, ktorý je taký konzultant pre CZ&SK klientov, nás sprevádzal po celú dobu zákroku a aj po ňom. Zákrok som absolvoval 7.11.2023, takže o výsledkoch môžeme baviť až po polroku, ale vravím, ak chcete do toho ísť, tak určite prostredníctvom tejto kliniky.

SK Patient opinions about the Clinic
JURAJ HORVÁTH, 38 Let Slovensko
The Patient Said

O tejto klinike mi povedal môj kolega, ktorý s nimi nadviazal kontakt a začal komunikovať. Následne som sa na nich obrátil so svojim problémom aj ja. Po opise môjho problému a zaslaní fotografií podľa ich požiadaviek mi prišla odpoveď, čo by bolo možné urobiť a aký výsledok by sa dal očakávať. Po dohode termínu som túto Kliniku navštívil aj ja a absolvoval celý proces. Konzultácia s pánom doktorom na začiatku bola veľmi prospešná, stanovili sa reálne ciele, ktoré je možné dosiahnuť, priblížil varianty, ktoré v mojom prípade sú možné a k celému procesu sa vyjadril. Myslím si, že aj vďaka odbornosti a skúsenostiam v tejto problematike mi odporučil lepšiu variantu transplantácie, ktorú by som mal zvoliť. Následne som absolvoval niekoľko hodinový zákrok. Celá transplantácia u mňa prebiehala v poriadku. Nemal som žiadne veľké bolesti. Bolo to taktiež aj vďaka tímu ľudí, ktorý to realizoval a má s tým bohaté skúsenosti. Po ukončení som bezproblémov odišiel na hotel. Nasledujúci deň som bol ošetrený a pripravený na cestu domov. Cely tím, proces transplantácie, ubytovacie služby a opatera, ktorú som dostal boli na vysokej úrovni. Bol som veľmi milo prekvapený všetkým, ako to na tejto Klinike funguje. Na záver by som sa chcel ešte raz všetkým poďakovať, no najmä človeku ktorý ma od začiatku sprevádzal, tlmočil a so všetkým pomáhal, či už pred operáciou alebo po, pánovi Alimu. Tento pán si zaslúži veľkú pochvalu za to, že bol vždy na potrebnom mieste v správny čas. Pán Ali, pán doktor a celá Klinika, všetci, veľmi pekne Vám ďakujem !

SK Patient opinions about the Clinic
MARTIN KOČI, 30 Let Slovensko
The Patient Said

Roky som zvazoval ci operaciu podstupit a ak ano tak kde, po dhlom premyslani a zistovani som sa rozhodol pre Clinicanu a musim povedat ze som maximalne spokojny. Top pristup a profesionalita. Klinika vyzera ako hotel, proces skoro vobec nebolel a starostlivost je na najvyzsej urovni. Dakujem

1